rainbow

Bee Writer

Przedszkolaki  uczą się współpracy oraz wzajemnej pomocy przy wykonywaniu różnych zadań, a za aktywność i pozytywne zachowania są chwalone i wyróżniane. Sale zabaw są wyposażone w liczne pomoce dydaktyczne, które stwarzają warunki do bezpiecznej zabawy i radosnego spędzania przez dzieci czasu.

Przedszkole posiada sprzęt audiowizualny, jak również oświetlenie i sprzęt nagłaśniający sale i plac, na czas imprez okolicznościowych.

W pracy wychowawczo-dydaktycznej preferowane są metody, które wspomagają rozwój dziecka, z wykorzystaniem jego potencjału. Promowany jest zdrowy i aktywny tryb życia.

Propozycje zajęć dodatkowych są modyfikowane według potrzeb dzieci i konsultowane z rodzicami. W przedszkolu odbywają się zajęcia z języka angielskiego, rytmiki i tańca.

Dla dzieci potrzebujących pomocy specjalistycznej organizowane są zajęcia logopedyczne.

.