O przedszkolu

rainbow

Galeria

foto3
Girl Painter

Przedszkole Sióstr Nazaretanek im. Świętej Rodziny położone jest w podjasnogórskiej dzielnicy miasta Częstochowa. Jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, Prowincja Krakowska. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i administracyjną.

Znajduje się w nowym budynku jednopiętrowym (poświęcenia i nadania imienia dokonał ks. bp A.Długosz w 2006r.). Od tej pory przedszkole posiada własne logo i hymn.

Atutem placówki jest duży teren przeznaczony na plac zabaw i ogród przedszkolny, usytuowany w głębi zabudowań, z dala od gwaru ulicznego, wyposażony w urządzenia i sprzęt do zabaw ruchowych, w którym dzieci w okresie sprzyjających warunków atmosferycznych, spędzają dużo czasu na wspólnych zabawach. Do przedszkola uczęszcza 75 dzieci, które tworzą trzy grupy. Każda grupa dysponuje estetycznie urządzoną i odpowiednio wyposażoną salą do zajęć, do dyspozycji ma również salę rytmiczną.

jasna goraPrzedszkolaki mają możliwość przebywania w przedszkolu w godzinach: 7.00-16.00. Stały rytm dnia, warunki lokalowe oraz wyposażenie właściwe do realizacji podstawy programowej i przyjętych programów sprzyjają rozwojowi dzieci. W przedszkolu funkcjonuje kuchnia, która przygotowuje smaczne posiłki (ma opracowany system GMP/GHP i HACCP).

Kucharki mają odpowiednie kwalifikacje, a jadłospisy układane są przez technologa żywienia według obowiązujących norm żywieniowych Instytutu Żywienia i Żywności w Warszawie.

Więcej o nas

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Zapraszamy do kontaktu tel.: 504 876 818,
przesłania do nas wiadomości e-mail: sekretariat@przedszkole-nazaretanek.pl
lub po prostu odwiedzin. 

swieta rodzina

LastMinute

Troszczymy się z Bożą pomocą o Wasze najdroższe pociechy :-)