Przedszkole Publiczne Sióstr Nazaretanek im. Św. Rodziny z siedzibą: ul. 7 Kamienic 23, 42- 226 Częstochowa) przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających nasz serwis internetowy, www.przedszkole-nazaretanek.pl Zależy nam, aby każdy odwiedzający dokładnie wiedział jakie dane pozyskujemy.

1. Korzystając z serwisu internetowego Przedszkola akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
2. Gromadzone dane pozyskujemy podczas korzystania z serwisu przez użytkowników - wśród nich mogą być:
• Informacje w dzienniku serwera - nasz serwer automatycznie zapisuje takie dane, jak: żądanie strony wysyłane przez użytkownika, datę i godzinę żądania, dane urządzenia (np. model sprzętu), typ przeglądarki internetowej, język przeglądarki, typ systemu operacyjnego, adres IP oraz tzw. pliki cookies.
• Adres IP - każdy komputer podłączony do internetu ma przypisany niepowtarzalny numer, czyli adres IP. Na jego podstawie można np. zidentyfikować kraj, z którego dany użytkownik łączy się z siecią.
• Pliki cookies (tzw. ciasteczka) - niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedza internauta, do jego urządzenia (komputer, smartfon itp.).
3. Używamy ciasteczek, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z naszego serwisu internetowego - pliki cookies rozpoznają urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlają stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb; a także, aby tworzyć anonimowe statystyki serwisu.
4. Najczęściej przeglądarki internetowe domyślnie dopuszczają przechowywanie plików cookies na komputerze czy smartfonie użytkownika. Jednak internauci mogą samodzielnie zarządzać ciasteczkami, w tym je blokować. Wystarczy wybrać w przeglądarce opcję odrzucania ciasteczek, ale wtedy niektóre funkcje serwisu mogą nie działać poprawnie.
5. Przestrzegamy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).
6. Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Sióstr Nazaretanek im. Św. Rodziny z siedzibą: ul. 7 Kamienic 23, 42- 226 Częstochowa. Z administratorem można się skontaktować pisemnie na adres siedziby administratora.
7. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
8. Analizujemy gromadzone dane korzystając z rozwiązań zewnętrznych dostawców. Aktualnie używamy Google Analytics. To narzędzie działa w oparciu o pliki cookies, jednak nie udostępnia danych umożliwiających identyfikację osób. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami polityki prywatności Google Analytics (tutaj link odsyłający do tej polityki -https://policies.google.com/privacy?hl=pl ).
9. Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich edycji. Na jego życzenie przestajemy też gromadzić i przetwarzać te dane lub usuwamy je.
10. Zdajemy sobie sprawę, że ponosimy odpowiedzialność za ochronę danych powierzonych nam przez użytkowników. Kwestie bezpieczeństwa traktujemy niezwykle poważnie. Dlatego dokładamy starań, aby chronić serwis internetowy przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich oraz kontrolujemy nasze metody gromadzenia, przechowywania i przetwarzania informacji. Stosujemy urządzenia zabezpieczające serwer, urządzenia szyfrujące oraz fizyczne środki bezpieczeństwa. Dostępu do danych udzielamy jedynie tym pracownikom i podmiotom, które muszą mieć do nich dostęp, aby je przetwarzać wyłącznie w celach opisanych w Polityce Prywatności.
11. Realizując podstawową ideę Internetu umieszczamy w serwisie internetowym linki do innych stron www. Nie odpowiadamy jednak za politykę prywatności na tych witrynach. Zachęcamy - po przejściu do innego serwisu - do zapoznania się z obowiązującymi tam zasadami.
12. Jeśli zmienią się zasady Polityki Prywatności obowiązującej w serwisie internetowym niezwłocznie zamieścimy odpowiednie modyfikacje na tej podstronie.

Więcej o nas

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Zapraszamy do kontaktu tel.: 504 876 818,
przesłania do nas wiadomości e-mail: sekretariat@przedszkole-nazaretanek.pl
lub po prostu odwiedzin. 

swieta rodzina

Troszczymy się z Bożą pomocą o Wasze najdroższe pociechy :-)